Версія для друку

Освітлення ТМ Іскра

Автор Iskra
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Дивно, як освітлення може змінювати інтер'єр. Освітлення – це засіб створення затишку та комфортного психологічного середовища. Завдяки йому можна створити необхідний фон для роботи та відпочинку, візуально змінювати пропорції приміщення та створювати креативні простори. Тепле світло може перетворити кімнату на затишне розслаблююче приміщення, а денне біле світло – навпаки, надасть енергії, підбадьорить. 

Наша компанія Iskra – національний виробник світлотехнічної продукції як для внутрішнього, так і зовнішнього освітлення.  У нашому каталозі ви знайдете багато варіантів для освітлення вашого приміщення, від світлодіодних ламп до вуличних LED світильників  з сонячними  панелями IP65 тощо. Наша компанія надає можливість своїм клієнтам купити світлотехнічну продукцію за ціною від виробника. Це відмінна можливість для кожного отримати якісне джерело штучного освітлення та, при цьому суттєво заощадити власний бюджет.

Нашу продукцію Ви можете замовити на сайті iskra.com.ua та  iskraled.prom.ua

Ми пропонуємо вам не просто купити освітлення нового покоління, а придбати продукт, що вигідно відрізняється високою якістю світла, надійністю, енергоефективністю. Наша продукція проходить багатоступінчастий контроль, що гарантує стабільно високу якість та конкурентоспроможність нашої продукції.

Орієнтуючись на потреби ринку, що стрімко змінюються, ми пропонуємо нашим клієнтам найактуальніший і затребуваний асортимент, що постійно поповнюється новинками.

Наша продукція проходить багатоступінчастий контроль, що гарантує стабільно високу якість та конкурентоспроможність нашої продукції.

 

Якщо у процесі пошуку товару у вас виникли якісь питання, то ви можете нам написати, і наші спеціалісти вам допоможуть. Також хочемо проінформувати вас про те, що компанія Iskra займається як оптовою, так і роздрібною торгівлею, а також доставляє товар не лише по Україні, але й за кордон.

 

Прочитано 208 разів Останнє редагування Четвер, 12 травня 2022 21:15