Print this page

Світлодіодні філаментні лампи: історія виникнення та їх особливості

Written by Iskra
Rate this item
(1 Vote)
Світлодіодні лампи  сьогодні користуються великою популярністю та споживають малу кількість електроенергії, але деяким світильникам їх зовнішній вигляд не підходить. Особливо це стосується освітлювальних приладів, виконаних в класичному стилі: кришталевих люстр і бра. У таких випадках краще всього підійдуть світлодіодні лампи filament .

Світлодіодні філаментні лампи зовні дуже схожі на традиційні лампи розжарювання, проте джерелом випромінювання світлового потоку в філаментній лампі є не вольфрамова нитка, а філаменти, звідки і пішла назва лампи.  

Лампи filament – це  джерела з високою світловою віддачею, вони поєднують в собі чудовий класичний дизайн і високу енергоефективність.

 

ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ

Оскільки сучасний вигляд світлодіодних джерел світла не вписувався в класичний інтер'єр, японські інженери стали вирішувати проблему поєднання технічних показників світлодіодних ламп з класичним виглядом лампи розжарювання.

У результаті цього, в 2008 році з'явився перший примірник такої лампи, але через низьку потужність вона була непридатна для освітлення.

Після цього, знадобилося ще 5 років кропіткої роботи, щоб китайським компаніям вдалось досягти величини випромінювання світлового потоку філаментних ламп, який можна порівняти з лампою розжарювання потужністю 60 Вт.

Таким чином розробка увійшла в побут і стала активно набирати популярність при створенні декоративного підсвічування та дизайнерського оформлення приміщень. Причина цього проста - їх дизайн і можливість домогтися великого кута випромінювання світлового потоку, без використання додаткових оптичних систем.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНИХ ЛАМП FILAMENT ?

  • Високі експлуатаційні характеристики.
  • Сучасний зовнішній вигляд.
  • Миттєво включаються.
  • Тривалий термін служби.
  • Якщо стандартні світлодіодні лампи освітлюють тільки півсферу, то філаментні лампи здатні «розкидати» світловий потік навколо.
  • Повна взаємозамінність з лампами розжарювання, що дозволяє встановлювати філаментні лампи в будь які старі люстри та світильники;
  • Лампи такого виду практично не нагріваються, тому що якісно влаштована система відводу тепла.
  • Не потребують спеціальної утилізації.

Світлодіодна лампа філамент - це одне з найпопулярніших останніх досягнень світлотехніки і найближчим часом витіснить всі інші джерела штучного освітлення в приміщеннях. 

 

Read 553 times Last modified on Tuesday, 16 November 2021 10:42