Print this page

Окупність інвестицій в модернізацію системи освітлення

Written by Iskra
Rate this item
(0 votes)

Освітлення будь якого промислового, комерційного або міського об'єкта передбачає відведення великого значення моменту правильному вибору освітлювальних приладів. Тут важливо забезпечити повноцінні умови для функціонування підприємства, заводу, офісу, парку, спортивного центру, будинку або ж квартири, і при цьому домогтися максимальної енергоефективності.

Вибираючи освітлювальні прилади, ми вже звикли до використання люмінесцентних, галогенних або  традиційних ламп розжарювання. Сьогодні ж ми пропонуємо вам познайомитися з більш вдосконаленою технологією - світлодіодним освітленням, адже саме його все частіше вибирають домовласники і підприємства для економії енергії та заощадження коштів.

Освітлення, яке працює на основі світлодіодів, має безліч переваг. Перехід зі звичайного освітлення на світлодіодне, дозволить вирішити проблему нераціонального використання електрики. Головна його особливість полягає в економії електроенергії, за рахунок того, що схема роботи такого джерела світла має високу ефективність. Але це не всі переваги, які принесе перехід на світлодіодне освітлення. Додатково зникнуть проблеми, пов'язані з:

 • регулярним обслуговуванням світильників. Термін служби в 50 тисяч годин дозволяє забути про необхідність заміни джерел світла на тривалий період часу;
   
 • утилізацією відпрацьованих ламп;
   
 • заміною розбитих ламп. Світлодіоди дуже міцні і стійкі до вібрацій, тому їхдосить важко розбити;
   
 • небезпеки пожежі. Під час роботи LED лампи практично не виділяють тепло, перетворюючи майже всю одержувану енергії в світлову;
   
 • поганим освітленням. Високий рівень передачі кольору світлодіодних світильників дозволяє бачити освітлювані предмети в максимально точному кольорі.

Переваг у такої технології більше ніж недоліків. Єдиним мінусом поки є висока вартість світлодіодних приладів.

Початкові інвестиції в світлодіодне освітлення часто вищі, ніж в інші нові системи освітлення. Але така інвестиція економічно обгрунтована - економія, яка виникає шляхом скорочення сум в рахунках за комунальні послуги, окупить установку LED освітлення  вже через 12-18 місяців.

Економія, надійність, довговічність, висока ефективність - все це дозволяє назвати світлодіодні лампи  революційним освітлювальним приладом, який варто придбати вже сьогодні. Світлодіодне освітлення - оптимальний і економний вибір для кожного.

 

Read 586 times