Print this page

Освітлення аптек

Written by Iskra
Rate this item
(1 Vote)
Аптека є спеціалізованим закладом, в якому люди можуть купувати різні лікарські препарати. Оскільки ліки - це теж товар, його також потрібно правильно представити покупцям, щоб вони мали можливість швидко відшукати необхідний засіб. 
Найкращим способом продемонструвати широкий вибір продукції, а також дати можливість потенційним покупцям повноцінно розглянути не тільки ціну, але й інформацію, наведену на упаковці, є встановлення якісного освітлення .

Грамотно організоване освітлення аптеки здатне значно покращити роботу персоналу та збільшити обсяг продажів. Працюючи в комфортних умовах, продавці доброзичливо обслуговують відвідувачів, а задоволені покупці стають постійними клієнтами.

Як і в інших магазинах, тут існує два основних види внутрішнього освітлення аптеки:

  • загальне;
  • акцентне.

Завдання загального типу освітлення полягає в тому, щоб рівномірно та яскраво висвітлити торговий зал, завдання другого -  виділити окремі вітрини або полиці з певною продукцією, наприклад, з акційними товарами або з новими лікарськими засобами.

Для загального освітлення  рекомендується використовувати вбудовані світильники типу Армстронг, які  встановлюються рівномірно по всій поверхні стелі. Cвітлодіодні панелі Армстронг для освітлення торгового залу аптеки - самий доцільний варіант на сьогодні. Справа в тому, що більшість лікарських препаратів або медичних виробів вимагають певного температурного режиму зберігання. Світлодіоди виділяють мінімум тепла при роботі і не здатні призвести до критичного підвищення температури в приміщенні. Крім того, вони економічні, екологічні, не вимагають обслуговування і мають найдовший термін служби серед всіх видів ламп.

Акцентне освітлення може бути організовано як точковими світильниками, вбудованими в полиці, так і світлодіодною стрічкою, розміщеною по периметру вітрини. Стелажі повинні бути підсвічені настільки, щоб можна було вільно розглянути всі представлені на них товари і препарати.

Також не варто забувати й про зовнішнє освітлення аптеки: ефектне підсвічування вивісок, входу і т.і. зробить заклад помітним в темний час доби і виділить його серед інших магазинів та аптек.

Грамотне освітлення аптеки - не тільки вимога санітарних норм. Це іміджева складова її успішної роботи, запорука комфортної атмосфери для покупців і персоналу, засіб збільшення продаж.

 

Read 1044 times Last modified on Monday, 01 March 2021 04:29