Print this page

Як працюють вуличні світильники на сонячних батареях

Written by Iskra
Rate this item
(1 Vote)

Вуличні світильники на сонячних батареях - це оптимальне рішення не тільки для освітлення важкодоступних для прокладання електричних кабелів місцевостей, але й також - це відмінне економічне рішення: відсутність витрат на споживання і придбання електроенергії  та на постійне сервісне обслуговування.

Принцип роботи вуличних ліхтарів з сонячними панелями значно відрізняється від стандартних освітлювальних приладів, що працюють за допомогою електромережі.

Перш ніж зрозуміти, як працюють світильники на сонячних батареях, необхідно ознайомитися з основними елементами їх конструкції. У стандартну комплектацію ліхтаря з альтернативним джерелом живленням входять наступні елементи:

  • корпус і кріплення;
  • сонячна батарея - серце світильника, яка розташовується у верхній частині конструкції.  Тут відбувається перетворення сонячної енергії в електричну;
  • акумулятор, який накопичує енергію протягом дня, щоб віддавати її вночі;
  • світлодіодна LED лампа - безпосереднє джерело світла, яке при невисокому споживанні енергії забезпечує високу яскравість світіння. LED лампи найбільш ефективні в порівнянні з простими лампами розжарювання і за технічними параметрами і споживчими характеристиками перевершують енергозберігаючі лампи;
  • контролер, який контролює роботу світильника, зарядку і розрядку акумулятора. 

Отже, укомплектовані сонячними батареями прилади працюють за таким принципом. Батарея перетворює енергію сонця в електричну, тим самим заряджаючи акумулятор протягом всього дня. З настанням сутінок спрацьовує фотоелемент і з’являється розсіяне світло. Процес включення і відключення відбувається автоматично.

Світлодіодні вуличні світильники з сонячними панелями відрізняються довговічністю, вологостійкістю, міцністю і високою ергономікою. Ці прилади створюють ідеальні умови для зовнішнього освітлення.

 

Read 1056 times