Print this page

Світлодіодні прожектори: характеристики та переваги

Written by Iskra
Rate this item
(1 Vote)

Сучасний світлодіодний LED прожектор являє собою інноваційне освітлювальне обладнання для внутрішнього та  вуличного освітлення, що володіє чудовими технічними та експлуатаційними характеристиками. Світлодіодний прожектор характеризується своєю економічністю, високим рівнем коефіцієнта корисної дії та бездоганною передачею кольору.

Світлодіодні LED прожектори здатні забезпечити якісне освітлення невеликих та габаритних об’єктів. Прожектори на світлодіодах використовуються:

 • всередині торгово-розважальних центрах, спортивних закладів, ділових центрів, промислових складів і гаражів;
 • зовні на автопарковках, дорогах, стадіонах;
 • для підсвічування рекламних щитів, пам'ятників, архітектурних об'єктів.

Використовуючи їх,  можна не тільки чудово освітити територію, але й створити різні світлові ефекти. З кожним днем області застосування світлодіодних прожекторів розширюються, що робить їх досить популярними на споживчому ринку.

Сучасний ринок приладів для організації штучного освітлення пропонує широкий асортимент світлодіодних прожекторів різних видів, що відрізняються між собою за цілою низкою критеріїв. До таких параметрів належать:

 • Рівень захисту - розрізняють моделі для зовнішнього, підводного, внутрішнього і грунтового застосування.
   
 • Призначення – на ринку пропонують як універсальні моделі для загального застосування, так і спеціалізовані варіанти, що випускаються для вирішення вузького спектра завдань (сигнальні, сценічні, і т.і.).
   
 • Колірна температура - у продажу можна знайти прожектори з теплим білим, холодним білим, а також звичним жовтим кольором світла, а також з оригінальними синім, зеленим і червоним кольорами.

Прожектори на світлодіодах  все активніше витісняють з ринку застарілі й економічно не вигідні рішення, такі як галогенні прожектори. Обумовлено це їх видатними експлуатаційними характеристиками, що включають в себе такі плюси:

 • довгий термін експлуатації. Світлодіод розрахований в середньому на 50 тис. годин безперервної роботи;
   
 • низьке споживання електроенергії. Такі джерела світла економніші галогенних прожекторів приблизно в 5-6 разів;
   
 • стійкість до вібрацій та механічного впливу, оскільки в конструкції  світлодіодних прожекторів немає скляних колб;
   
 • потужний потік світла. Один компактний прожектор легко замінює близько 10 ламп розжарювання;
   
 • безпечні для людeй і навколишнього середовища. В джерелах світла - екологічно чистий склад, вони не містять ртуті та інших шкідливих елементів;
   
 • простий монтаж і обслуговування. Світлодіодні прожектори світла не вимагають регулярного догляду і частої заміни світлових елементів, дозволяючи скоротити витрати на утримання освітлювальної системи;
   
 • сучасний і стильний зовнішній вигляд. LED прожектор всюди виглядає органічно - від будівельного майданчика і прибудинкових територій, до фасадної та ландшафтної підсвітки.

У зв'язку з постійним подорожчанням електроенергії світлодіодний LED прожектор купити буде досить рентабельно, оскільки це дозволить істотно заощадити на енерговитратах. Незважаючи на те, що на LED прожектори ціна трохи вище, ніж на інші освітлювальні прилади, окуповуються вони в перший же рік експлуатації.

 

Read 1189 times