Print this page

Правильні рішення для вуличного освітлення

Written by Iskra
Rate this item
(0 votes)

Правильні рішення для вуличного освітлення - впевнений крок на шляху до «світлого» міста. В умовах сучасності, коли тарифи на електроенергію щорічно підвищуються, а затрати на вуличне освітлення складають значну частину витрат житлово-комунальних господарств, питання економії електроенергії стає все більш актуальним. 

Економічною альтернативою традиційному освітленню є сучасні технології, що дозволяють отримувати електроенергію з відновлюваних джерел. Вони не потребують затрат енергоносіїв, використовують економічно чисту енергію, мають довгий термін експлуатації та стійкі до впливу природних факторів.

Винахід сучасних розробників, який дає змогу використовувати весь потенціал альтернативних джерел енергії - це світлодіодні світильники на сонячних батареях. Їх можна використовувати для паркового освітлення, автомобільних стоянок, освітлення вулиць так і для освітлення багатьох інших об’єктів. 

Вуличні LED світильники на сонячних батареях  дуже зручно встановлювати там, де не можна провести електричні дроти  від точки роздачі електроживлення. Такі ліхтарі працюють за принципом акумулювання сонячної енергії: за допомогою фотоелементів, якими забезпечені світильники, в акумуляторах накопичується енергія, що витрачається вночі. Світильник працює автоматично: сам включається при настанні сутінків і вимикається при настанні світанку.

Вуличні світильники на сонячних батареях варто встановлювати через наступні переваги:

  • економія електроенергії через відсутність необхідності в зовнішньому живленні;
  • можливість встановити у будь якому місці, не привʼязуючись до електромережі;
  • простота установки (без дротова);
  • екологічність;
  • безпечність (корпус виготовлений із алюмінієвого  сплаву);
  • сучасний дизайн.

Вуличні світлодіодні ліхтарі на сонячних батареях часто мають оригінальні декоративні властивості. Використовуючи їх, можна значно покращити загальний вигляд місця, де вони розміщуються, надавши йому в темний час доби особливої ​​казковості та краси.

Таке LED освітлення підкреслить індивідуальність, дозволить економити електроенергію, а також збереже навколишнє середовище.

 

Read 1134 times Last modified on Sunday, 22 November 2020 23:03