Print this page

LED-освітлення для дому: вигідні переваги

Written by
Rate this item
(1 Vote)

LED технологія з'явилася на ринку порівняно недавно. Але завдяки тому що  LED-освітлення надзвичайно енергоекономне, воно стало найбільш популярним типом освітлення не тільки промислового і комерційного призначення, але й для квартир та приватних будинків. Якісне cвітло завжди допомагає створити атмосферу затишку та спокою, підкреслити деталі та зробити відпочинок більш комфортним.

Світлодіодне освітлення кімнати використовується в безлічі дизайнерських проектів по оформленню інтер'єру, це не дивно, адже має ряд наступних переваг:
 • Довгий термін експлуатації – до 50 000 годин, це близько 9 років безперервної роботи. А якщо користуватися з перервами, як наприклад, вдома, то близько 15 років. При цьому воно майже повністю зберігає свої світлові властивості.
   
 • Екологічно чисте: до складу ламп не входять шкідливі матеріали та отруйні речовини, що дозволяє їх сміло використовувати в дитячих кімнатах. Крім того, вони максимально прості в переробці та утилізації.
   
 • Економічне. При такому ж освітленні, яке дає звичайна лампа розжарювання, LED-лампа споживає в 18-20 разів менше електроенергії. А це означає, що ви зможете заощадити при оплаті рахунку за світло.
   
 • Світлодіодні лампи - міцні та надійні, не розлітаються на осколки при падінні, добре кріпляться.
   
 • Має низьку тепловіддачу, лампи майже не нагріваються, що робить їх безпечними при монтажі в різні поверхні (дерев'яні, пластикові, гіпсокартонні).
   
 • LED-лампи  працюють навіть при перепадах напруги. У ситуаціях, коли в мережі різко зменшується напруга, класичні джерела світла можуть перестати працювати. 
   
 • Відсутність сторонніх звуків. В процесі роботи LED лампи  не видають жодних звуків. Саме тому їх часто використовують в місцях, де тиша - понад усе (бібліотеки, лікарняні палати і т.д.).

Освітлення з використанням світлодіодів дозволяє прикрасити стіни, стелі, підлогу, виділити будь яку функціональну зону кімнати. Надійність світлодіодних джерел світла дозволяє використовувати їх в важкодоступних для частої заміни місцях, таких як вбудоване стельове освітлення або якщо світло потрібне під натяжною стелею.

Привабливість світлодіодних світильників очевидна - освітлення створює приємну атмосферу, дозволяє надати кімнатам оригінальний вигляд, візуально підкреслити достоїнства стилю, і, що є не маловажливим, дозволяє заощадити кошти з сімейного бюджету. 

 

Read 1198 times Last modified on Sunday, 13 September 2020 16:22
iryna

Latest from iryna